Daha fazla içerik için

 Mark Smith

Çalışanların daha bağlı ve verimli olmasını istiyorsanız onlara tutunacak bir amaç verin. Ve bu amaç, müşterilerinizle ve stratejinizle bağlantılı olsun. "Amaç" kavramı son on yıldır iş dünyasının en popüler konularından biri. Bu kavram 2010 yılından bu yana 400’den fazla yeni liderlik ve iş dünyası kitabının başlığında yer almış. Ayrıca çok açık bir gerçek var: Birçok insan, özellikle de Y kuşağı kendilerine entelektüel ve duygusal anlamda bir şeyler ifade eden bir misyona ve iş felsefesine sahip şirketlerde çalışmak istiyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş