Daha fazla içerik için

Sorunun kökünü ve alt mekanizmalarını tespit ettikten sonra yapılması gerekenler... Sistemleri dönüştürmede iş dünyası liderleri sosyal girişimcilerden pek çok şey öğrenebilir. Yeni fikirler, kurumsal yapılar ve işbirliği modelleri, toplumların inovasyon departmanı gibi çalışan sosyal girişimcilerin sürekli test ettikleri olgular. Bunlara ek olarak, sistem dönüşümü yolunda sıkça kullanılan bazı yöntem ve yaklaşımlar iş dünyası liderlerinin hem kurumsal hem de sektörel düzeyde sistem dönüşümü ihtiyaçlarını karşılamada büyük potansiyel vadediyor

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş