Sektörünüzdeki Darboğazları Aşın: İşinizi Dönüştürecek Büyük Değişimleri Keşfetmek

Temmuz-Ağustos 2015

Daha fazla içerik için

Başarılı bir iş yaratmak istiyorsanız müşteri kazanmaktan veya maliyetleri kontrol etmekten daha fazlasını yapmalısınız. Kuralları yıkmalı ve işin yapılışına yönelik genel kabul görmüş yaklaşımları tepetaklak etmelisiniz. Havayolu sektörünü ele alalım. Yüksek konma ücretleri şirketler için bir maliyettir öyle değil mi? Rynair böyle düşünmüyor. Şirket Avrupa’da II. Dünya Savaşı sonrasında sık kullanılmayan pistleri havalimanı gibi kullanarak maliyetlerini azalttı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş