Sony Pictures CEO’su Michael Lynton Röportajı

Temmuz-Ağustos 2015

Daha fazla içerik için

“Her Şeyi Yakıp Yıktılar” MICHAEL LYNTON İÇİN SİYAH KUĞU ANI (beklenmeyen ve yıkıcı etkileri olan bir olay yaşamak) geçtiğimiz yıl yaşandı. ABD Hükümetine göre Kuzey Kore, kurumsal tarihin en büyük siber saldırılarından birini gerçekleştirdi. Sony Pictures Entertainment’ın CEO’su Lynton; maaş detaylarından kişisel e-postalara (bazıları Hollywood artistleri hakkında acımasız eleştiriler içeriyordu) ve henüz yayımlanmamış filmlere kadar birçok gizli bilginin dünyanın gözleri önünde ortalığa...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş