Yeşil Farkındalığın Uyanışı

Temmuz-Ağustos 2015

Daha fazla içerik için

Sürdürülebilir iş yeşil marka ve yeşil yakayla mümkün. Artık herkes tarafından bilinen çok önemli ve kabul edilmiş bir gerçek var: Çevresel etkileri azaltmak ulusların, şirketlerin ve bireylerin en tartışılmaz sorumluluklarından biri. Çevre sorunlarıyla ilgili farkındalıklar 1960 yıllarında başladı. 1962 yılında çevre dostu bilim insanı Rachel Carson’un tarım ilaçlarının (DDT) kullanılmamasını gerektiğine dikkat çeken yazılarına yer verdiği kitabı Silent Spring (Sessiz Bahar) çevre konusunda...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş