Parlak, Işıltılı Nesneler ve İK’nın Geleceği

Temmuz-Ağustos 2015

Daha fazla içerik için

Juniper Network, en kayda değer yeni yaklaşımları nasıl test ve entegre ediyor? Bir konuşmayı dinlerken konuşmacının ortaya koyduğu büyük fikir ile ofisteki sorunlarımız arasında hızlı bir bağlantı kurduğumuz olmuştur. Örneğin, NeuroLeadership Institute’dan David Rock’ı dinlerseniz en son nörobilimsel araştırmaların farkına varırsınız. Rock’ın paylaştığı bulgulardan biri de şu: İnsanların diğer kişilerle kıyaslandığını fark ettiklerinde beyinlerinde oluşan...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş