Daha fazla içerik için

Müşteriler ve onlar için yapılan işler arasındaki bariyerleri teknoloji koymadıysa bile liderler koymuş olabilir. Hastanelerde klinik teşhislerin yaklaşık yüzde 70’i patoloji laboratuvarlarından geliyor. Fakat bu testleri gerçekleştiren insanlar genellikle bodrum katlarında ya da hastane binası dışında, gözlerden uzak çalışıyor. Ticari bir uçağın kalkışı ve inişinde yüzlerce insanın emeği var ama yolcular çoğunlukla sadece kabin görevlilerini görüyor. Ofisler, mutfaklar, depolar ve fabrikalarda çalışan tüm o insanları düşünün: Emekleriyle, benzersiz değerler yaratıyorlar ama müşterilerin aklından bile geçmiyorlar

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: OPERASYONLAR
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş