Mobil Cihazlar İçin Reklamları Değil Uygulamaları Düşünün

Mart 2013

Daha fazla içerik için

P.C. Vey

Çoğu profesyonel gibi benim de bir akıllı telefonum var. Onu genellikle iş arkadaşlarıma e-posta göndermek ve aileme mesaj atmak için kullanıyorum. Aynı zamanda da uygulamalarını kullanarak bilgi ediniyor ya da eğleniyorum. 9 cm’lik ekranında gezinirken karşıma başka bir şey daha çıkıyor: Sayıları giderek artan ufak tefek reklamlar. İnternet dergisi Slate’i tıkladığım zaman mesela, Bingo Rush diye bir şeyin serçe parmağımdan daha küçük bir banner’ı ile karşılaşıyorum...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş