Büyük Patlama Yıkımı

Mart 2013

Daha fazla içerik için

Getty Images

Günümüzde her bilgili yönetici bir işi yıkıcı inovasyondan kurtarmanın temel kurallarını bilir. Joseph L. Bower ve Clayton Christensen’in 1995 yılında yazdığı “Disruptive Technologies: Catching The Wave” adlı HBR makalesiyle başlayan yaklaşık 20 yıllık yönetim araştırmaları, şirketlere, ürünlerinin ucuz ikamelerini satan, yeni ve alt sınıf müşteriyi yakalayan ve ardından aşamalı olarak daha üst sınıf müşterileri çekmek için pazarın üst segmentlerine yönelen girişimlere karşı tetikte olmayı...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş