Fikir Olarak Kentler

Nisan 2013

Daha fazla içerik için

Cristiana Couceiro

Büyük Peter (Deli Petro) 1697’de Amsterdam’ı ziyaret ettiğinde gözleri kamaşmıştı. Dünyanın en zengin kentiydi, donanması bir süper güçtü ve kent küresel ticaretin merkeziydi ki bu da adeta Batı’nın teknoloji, eğitim ve sanat alanındaki üstünlüğünü kanıtlar nitelikteydi. Amsterdam’ın muazzamlığı ve dünyeviliğiyle kendi başkenti Moskova’nın kasveti ve yabancı düşmanlığı arasındaki uçurum gözden kaçırılabilecek gibi değildi. O kendi Amsterdam’ını istedi. Ve inşa etti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş