Daha fazla içerik için

Julia Marie Werner

Belirsiz sorunlar için somut tavsiyeler... Yetenekli profesyoneller için en sinir bozucu durumlardan biri, uygun liderlik tarzını geliştiremedikleri için kariyerlerinde daha fazla yükselememektir. Bir patron çalışanının takım çantasında bir şeyin eksik olduğunu hisseder. Ancak bunun tam olarak ne olduğunu veya o kişinin nasıl gelişim göstereceğini bilemez. Patron “Önemli manevi niteliklerden yoksunsun” veya “Daha ciddiyet sahibi olmalısın” gibi sözler sarf eder ama karşısındakine kendini geliştirmesi için somut tavsiyelerde bulunmaz ya da gerekli araçları sağlamaz.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş