Daha fazla içerik için

Cristiana Couceiro

Günümüzde yöneticiler ne zaman “bilgi yönetiminden” söz etseler, konu genellikle büyük veri ve analitiğin karşımıza çıkardığı zorluklara gelir. Bu hiç de şaşırtıcı değil: Bugün artık birçok yöneticinin, müşteriler, operasyonlar ve çalışanlarla ilgili muazzam boyutta, zengin ve karmaşık veriye ulaşması mümkün. Ancak bu verileri faydalı bilgiye dönüştürme aşamasında güçlük yaşanıyor. Tabii genel düşünceye göre, bu megabaytlar doğru uzmanların eline ve doğru araçlara bırakılırsa ortaya dahiyane...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş