Müşterilerinizin Sosyal Kimliği Neden Önemlidir?

Ocak-Şubat 2015

Daha fazla içerik için

Brett Ryder

Ev aletleri üreticisi Electrolux’ın yaşadıklarını ele alalım. Müşteri geri bildirimlerinden yola çıkan şirket, çamaşır makinelerini bedava verip içindeki akıllı teknoloji sayesinde yıkama başına ücret almayı düşünmüştü. Bu uygulamayı hizmete sokmadan önce gerçekleştirdikleri araştırmalarda müşteriler bu fikre birkaç sebepten sıcak bakmıştı: Çamaşır makinelerini satın almak için peşin ödeme yapmaya gerek kalmayacaktı, makineler; daha az enerji harcıyorlardı, ücretsiz güncelleneceklerdi...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş