Daha fazla içerik için

Tüm dünyayı etkisi altına alan iki yıllık pandemi sürecinin ardından çalışma hayatında tansiyon hâlâ yüksek. Big Feelings adlı kitabımız için yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında okuyucularımızdan çok faydalı geribildirimler aldık. Bunların içerisinde belki de en çok göze çarpanı, ilk bakışta önemsiz gibi görünen “küçük” tetikleyicilerin aslında psikolojimiz üzerinde ne kadar büyük bir etkiye sahip olduğuydu. Mesela, çalıştığınız ortamda internet bağlantısının sürekli gidip gelmesi, yöneticinizin sadece “?” yazarak yanıtladığı bir e-posta ya da ekip arkadaşınızın mesai bitimine dakikalar kala sizden “küçük bir iyilik” istemesi gibi “ufak” detaylar çok şeyi değiştirebiliyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş