ING Bank Türkiye Genel Müdürü ile Cesur Uygulamalarla Kültürel Dönüşüm Yaratmak Üzerine…

Mart 2019

Daha fazla içerik için

2011 yılında bugün üçüncü çocuğum olarak gördüğüm ING Bank’ın Genel Müdürü oldum. ING Bank’ın yönetimini devralmak hem kurum hem de benim için gerçek bir dönüşümün başlangıcı oldu. ING ile bizi buluşturan ortak ruh; meydan okuyan, cesur, sektörden ayrışan bir kurum yaratma isteğiydi. Yerleşik oyuncuların olduğu bir sektörde yenilikçi bir banka yaratabilir miydik?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş