“İklim, İnsan, İnovasyon Yaklaşımını İş Süreçlerimize Entegre Ediyoruz”

Aralık 2021

Daha fazla içerik için

Tüm şirketlerindeki iş yapış şekillerini Avrupa Yeşil Mutabakatı kapsamında revizyona sokan ve 2030 yılı için karbon nötr hedefini belirleyen Borusan Holding, 1 Ocak 2022 itibarıyla yeni çalışma düzenine geçmeyi planlıyor. Yeni düzende yerinde, hibrit ve uzaktan çalışma olmak üzere üç farklı modele odaklanacak olan grup bünyesinde, beyaz yaka işgücünün yüzde 50’si uzaktan ya da hibrit çalışma modelinde çalışacak. Borusan Holding Grup CEO’su Erkan Kafadar ile grubun sürdürülebilirlik yaklaşımını, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki stratejik adımlarını ve yatırım planlarını konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş