Güçlü İnovasyon için Karar Alma Sürecinizi İyileştirin

Aralık 2021

Daha fazla içerik için

Mattia Balsamini

Günümüzde iş liderleri, rekabetçi kalabilmek için dijital araçlara, çevik metodolojilere ve yalın stratejilere milyonlarca dolar yatırım yapıyor. Ne yazık ki bu tip çabalar çığır açan operasyonel süreçlerin ya da şirketlerin ihtiyaç duyduğu, büyük başarı getiren iş modellerinin geliştirilmesinde çoğunlukla bir rol oynamıyor. Bu süreç en azından rakipler kendi yeniliklerini piyasaya sürene kadar böyle işliyor. Buradaki temel sorunsa bu şirketlerin inovasyon kararlarını hızla ve etkili olacak biçimde alamıyor olmaları.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş