İddiaya var mısınız? Tek bir Büyük Fikir mi Yoksa Çeşitlilik mi?

Kasım 2013

Daha fazla içerik için

L-39’un Hindistan’da yürütülen, tedaviye yönelik son klinik deneyi nihayet sonuçlanmış ve neticeler hiç de iç açıcı gelmemişti. Yeni kurulmuş ilaç geliştirme şirketi Genbac’ın eski baş araştırmacısı, şu anda ise Genbac’ı satın alan Alman ilaç üreticisi Caliska’nın takım lideri olan Hilde Dach, patronu Johan Greve’in yüzünden hayal kırıklığını okuyabiliyordu. L-39’u çetin bir yolculuk bekliyordu. Johan ve Caliska liderleri yakında zor bir seçim yapmak durumunda kalabilirdi...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş