En Hassas Denge

Mart 2014

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

İster röportaj olsun, ister etkinlik moderasyonu, iş dünyasının önemli isimleriyle yaptığım tüm görüşmelerden önce kısa bir “okur araştırması” yapar, o isimlere neler sorulması gerektiğini belirlemeye çalışırım. Soru listesi kişiye ve zamana göre değişse de bir başlık vardır ki özellikle iş dünyasının tepe isimlerine yöneltilmesi konusunda neredeyse herkes ağız birliği etmiştir: İş ile özel yaşamınızın dengesini nasıl koruyorsunuz? Cevaplaması kolay olmayan bir soru, öyle değil mi?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş