Hepsiburada’nın CEO’su ile Bir E-Ticaret Şirketini Bölgesel Bir Teknoloji Şirketine Dönüştürmek Üzerine…

Kasım 2019

Daha fazla içerik için

E-ticaret platformları en doğru seçenekler, en doğru fiyatlar, en iyi deneyim ve teslimat unsurlarının tamamını bir arada bulunduran entegre bir sistem sayesinde başarıya ulaşır. Hepsiburada bu noktada odağına müşteri deneyimini koyan bir teknoloji şirketi olarak, müşteri “Bir ihtiyacım var mı acaba?” diye düşünmeye başladığı andan itibaren ona en uygun, en kişiye özel hikayeyi en doğru zamanda, en uygun şartlarda sunmak, tedarik edip önüne getirmek ve sonrasında istediği saatte teslim etmek için çabalıyor. Tüm bu süreçte kaliteden ödün vermemek ve iletişimi açık tutmak, ürünü aldıktan sonra iade etme isteği olasılığını göz önünde bulundurmak, başka bir sorun yaşandığı takdirde müşterinin arkasında durabilmek müşteri memnuniyetini sağlamak açısından çok kritik. Bütün bu hikaye aslında döngüsel bir süreç ve bu deneyimi uçtan uca başarıyla sunabilenler bu işte uzun vadede başarılı olacak. Bizim de bunu çok iyi yapabilecek bir sistemimiz var ancak bu yeterli değil. Bizim en büyük vizyonumuz Hindistan’ın batısıyla Almanya’nın doğusu arasındaki en büyük teknoloji şirketi olmak. E-ticarette lider firma olsak da amacımız büyük bir coğrafyanın lider teknoloji firması olmak.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş