Hedefe Uygun Akıllı Karar Verme

Aralık 2013

Daha fazla içerik için

Yöneticilerin iş dünyasında düzenli olarak kararlar verdikleri bir dönemin içerisindeyiz. Bu kararlar şirket ve yöneticilerin kendi başarıları üzerinde oldukça belirleyici bir rol oynuyor. Alınan kararlar; yeni bir pazara girmek ya da bir marka çıkarmak gibi stratejik olabildiği gibi, bir kampanya teklifi oluşturmak gibi taktiksel de olabiliyor. Bu karar süreçlerinin her birinde metodolojik bir yöntem izleyerek ve bu yöntemi doğru işletmek için şirket içi analitik yetkinlikleri geliştirerek...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş