Hayatımız İş: Aisha Hashim

Kasım 2019

Daha fazla içerik için

Netflix’in sokak lezzetleri üzerine hazırladığı belgeselin bir bölümü Singapur’da çok sayıda geleneksel lezzetin tadına bakabileceğiniz “Hawker Centre”ları, bu yemek kültürünü ve çok uzun yıllar boyunca aynı malzemeler ve araçlarla yapılan meşhur sokak lezzetlerini konu alıyor. Aisha Hashim ise Michelin tarafından tavsiye edilen, onlarca yıldır aile işinin bel kemiğini oluşturan geleneksel putu piring tatlısını bu bölümde dünyaya tanıtıyor. Aisha teknolojinin sadece hayatı kolaylaştırmak için değil bir kültürü yaşatmak için de kullanılabileceğinin kanıtı. Aisha ile ailesinin onlarca yıldır sürdürdüğü işi nasıl dönüştürdüğünü, ne tür zorluklarla karşılaştığını ve gelecek planlarını konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KENDİNİ YÖNETMEK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş