Harika Bir Sunum Yapmanın Yolları

Haziran 2013

Daha fazla içerik için

Serge Bloch

Bir yıl kadar önce meslektaşlarımla beraber Kenya, Nairobi’ye gittiğim bir gezide 12 yaşında Masaili bir çocukla tanışmıştık. Richard Turere adlıbu çocuk bize şaşırtıcı bir hikaye anlatmıştı. Ailesi geniş ulusal parkın köşesinde çiftlik hayvanları yetiştiriyordu ve bu işin en büyük zorluklarından biri hayvanları aslanlardan korumaktı, özellikle de geceleri. Richard fark etti ki araziye lambalar koymak aslan saldırılarını engellemiyor, ama elinde bir el feneriyle arazide yürüdüğü...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş