Häfele Türkiye İcra Kurulu Başkanı ile Deneyime Odaklanarak Yeni Fırsat Alanları Yaratmak Üzerine...

Şubat 2020

Daha fazla içerik için

Häfele aslında 97 yıl önce marangoz atölyelerine hizmet vermek amacıyla Almanya’da kurulmuş bir şirket. Mobilya ve kapı donanımları, aksesuarları ve elektronik kilit sistemleri üreten, 100 binin üstünde ürün çeşidine sahip bir Alman şirketi. Häfele Türkiye olarak 15 yıl önce pazara doğrudan hizmet vermeye başladığımızda beş yıldızlı otellere, yatırımcılara, mobilya üreticilerine, dağıtıcılara, mimar ve iç mimarlara ürün, hizmet ve danışmanlık sunduğumuz bir ekosistemin parçasıydık. Markamız o zamanlar B2B olarak pazarda konumlanmıştı. Pazara doğrudan temas eder etmez ilk iş olarak markamızı son tüketici nezdinde tanınır yapma vizyonu geliştirdik.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: MÜŞTERİLER
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş