Geleceğe Doğru Adımlarla Hazırlanmak

Haziran 2020

Daha fazla içerik için

Uzun süredir hayatımıza etkilerine, ne kadar süreceğine, sonucunda neler olacağına dair sayısız tahmin yürüttüğümüz bu zorlu dönemde artık her geçen gün sesini daha yakından duyduğumuz bir değişimin eşiğindeyiz. Bu değişime uyum sağlayabilmek ve doğru hamlelerle geleceğe hazırlanmak iş dünyası için belki de hiç olmadığı kadar zor ama kritik olacak. Borusan Holding CEO’su Erkan Kafadar, şirketin hem iç hem dış paydaşlarının sağlığını önceleyerek ne tür iyileştirmeler yaptığını, uzun süredir yapılan dijital yatırımlarının özellikle bu dönemde yarattığı değeri, stratejik planlarının ve sürdürülebilirlik yaklaşımının hissedilen değişimle nasıl şekillendiğini ve çok daha fazlasını HBR Türkiye’ye anlattı

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş