Forma mı Girmek İstiyorsunuz? Sporu Ne Kadar Boşlayacağınıza Karar Verin

Nisan 2022

Daha fazla içerik için

Hepimiz doğamız gereği kendimizi sürekli geliştirmeye çalışırız: Daha fazla egzersiz yapacağımıza, daha besleyici yiyecekler yiyeceğimize veya daha fazla para biriktireceğimize dair sözler veririz. Bu sürecin bir kısmı da bizi istediğimiz sonuca ulaştıracak eylemleri yapacağımız sıklığı tanımlamaktan geçiyor. Yeni bir çalışma, bu eylemlerimizi nasıl tasarladığımızın (örneğin, haftada üç kez spor salonuna gitmek gibi hedefe yönelik aktivitelerde bulunmak veya haftada dört kez spor salonuna gitmeyi boşlamak gibi), azim seviyemizi ve nihai başarısızlığımızı veya başarımızı etkilediğini buldu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş