Dijital Dünyanın Asıl Hakimleri Artık Mobil Uygulamalar

Ekim 2020

Daha fazla içerik için

Mobil uygulamalar her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tüketilir hale geldi. Bu fırsattan faydalanmak isteyen markalarsa kendi mobil uygulamalarını geliştirmek veya yayınladıkları sponsorlu reklamlar sayesinde diğer mobil uygulama ekranlarında görünürlük sağlamak adına ellerinden geleni yapıyor. Markaların kendi mobil uygulamalarını geliştirmek konusundaki en önemli motivasyon kaynakları arasında elbette bildirim özelliği sayesinde müşteri iletişimini ücretsiz ve sürekli kılabilmek, müşterilere yalın ve etkili bir çevrimiçi satın alma deneyimi yaşatabilmek, müşterileri fiziki mağazalara kolayca yönlendirebilmek, tüketicilerin markayla olan iletişimini kolaylaştırabilmek, güncel ve detaylı müşteri verisi elde edebilmek, hatta müşterilerin kendilerini markanın bir parçası gibi hissedebilmelerini sağlamak gibi başlıklar yer alıyor. Ancak tüketicilerin markalara ait mobil uygulamaları cihazlarına yüklemelerini ve kullanmalarını sağlamak da bir o kadar zor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş