Daha fazla içerik için

Yeditepe Üniversitesi’nden Prof. Dr. Rıfat Kamaşak, işletmelerin bilgi işleme yetenekleri ve inovasyon performansları arasındaki ilişkiyi incelemek amacıyla bir çalışma gerçekleştirdi. Anket metodunun benimsendiği araştırmada katılımcılara işletmenin açık ve örtülü bilgiye kurum içi ve kurum dışından ulaşıp ulaşamadığı, bilgiyi çalışanlara aktarıp aktarmadığı, edindiği yeni bilgileri sahip olduğu bilgiler ışığında yorumlayıp yorumlayamadığı ve bu bilgilerin ürün ve hizmet geliştirilmesinde kullanılıp kullanılmadığı soruldu. Sonuç:

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: BİLGİ YÖNETİMİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş