Dijital Dönüşüm, Yeni E-Ticaret Modelleri Oluşturuyor

Nisan 2022

Daha fazla içerik için

Pandeminin etkisi ile dijitalleşmenin dokunduğu her sektörün büyük bir hızla dönüşüme uğradığına tanık oluyoruz. Teknoloji hızla gelişirken ülkelerin ekseni teknolojiye ve dijitalleşmeye yöneliyor. Türkiye’deki dinamik nüfus yapısı, bilişim teknolojilerinin kullanımındaki artış ve mobil uygulamaların gelişimi itibarıyla e-ticaret alanında önemli bir potansiyele sahip. TÜSİAD ve Deloitte işbirliğiyle hazırlanan “E-ticaretin Öne Çıkan Başarısı, Tüketici Davranışlarında Değişim ve Dijitalleşme” raporu, e-ticaretin öne çıkan başarısı ve tüketici davranışlarındaki değişim ve dijitalleşmeyi birçok perspektiften ele alıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş