Paribu Kurucusu ve CEO’su ile Merkeziyetsiz Bir Ekosistem İnşası Üzerine…

Nisan 2022

Daha fazla içerik için

"YENİ BİR DÜNYA BİZİ BEKLİYOR!" Bugün manifestomuz olan bu cümle, beş yıl önce Paribu’yu kurarken duyduğumuz heyecan ve coşkuyu tarif etse de en önemlisi, yaptığımız bir seçimi ortaya koyuyordu. Durduğumuz yerde geleceği beklememek, aksine yarının dünyasını inşa edenlerden biri olmaktı seçimimiz. Merkeziyetsizliğin özgür dünyasında global standartları belirleyecek finansal servisler geliştirmek istiyorduk. Başlangıcımız inovatif finansal servisler sunmak olsa da beşinci yılımızı kutladığımız bugünlerde geldiğimiz nokta bizi çok daha kapsayıcı ve özgürlükçü, geniş bir ekosisteme doğru evriltiyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: FİNANS VE MUHASEBE
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş