Daha fazla içerik için

Tüketicilerin gerçekten ne istediğini ölçmek ve bunları sunabilmek. Müşteriler, bir ürün veya hizmeti değerlendirirken fiyatı karşılığında algılanan değerini göz önüne alırlar. Pazarlamacılar, genelde zamanlarının ve enerjilerinin önemli bir kısmını, bu denklemin fiyat tarafına harcarlar zira fiyatı artırmak, kısa süre içerisinde kârlılığın da artmasına imkan verir. Ancak bu işin kolay tarafıdır. Fiyatlandırma genelde göreceli olarak daha az sayıda rakamı yönetmeye odaklanır ve fiyatlandırmaya yönelik analitik yaklaşımlar ve taktiler son derece gelişmiştir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş