Amacı Stratejinizin Merkezine Yerleştirmek

Ekim 2019

Daha fazla içerik için

Başarılı şirketler işlerini yeniden tanımlarken bunu yapıyor. Bundan sekiz yıl önce hızlı büyüyen şirketleri inceleyen küresel bir çalışma gerçekleştirdik ve büyümeyi tetikleyen üç stratejinin şirketlerdeki etkisine baktık. Bu stratejiler şunlardı: Yeni pazarlar oluşturmak, paydaşların ihtiyaçlarına yönelik daha geniş bir yaklaşım izlemek ve oyunun kurallarını değiştirmek. Bu üç yaklaşımın her biri incelediğimiz şirketlerde ciddi bir büyüme dinamiği oluştursa da daha önce aklımıza gelmeyen dördüncü bir stratejinin varlığını keşfettik: Amaç.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş