ACM Agile’ın Yönetici Ortağı ile İş Dünyasını Çevik Dönüşüm Uygulamalarıyla Geleceğe Hazırlamak Üzerine

Haziran 2020

Daha fazla içerik için

2015 yılında ACM Agile ailesine yönetici ortak olarak katıldım. Yıllardır hem uygulayıcısı hem de danışmanlığını yaptığım çevik yaklaşım felsefesi ve konularını, dünya çapında bir marka yaratmaya odaklanmış arkadaşlarımla birlikte yaygınlaştırma fikri beni çok heyecanlandırdı. Çevik yaklaşım temelli düşünce sisteminde işbirliği çok önemli bir yer tutar. Bu nedenle bir araya gelmek, birlikte yeni şeyler denemek ve birlikte öğrenmek bu sürecin en keyifli yanı diyebilirim. Sanayi Devrimi ve sonrasında yaşanan teknolojik gelişmelerle birlikte iş yapış şekilleri ve yöntemleri gelişmeye başladı. Bu yaşanan gelişmeler, çok doğal olarak birçok problemi de beraberinde getirdi. İnsanlar sürekli olarak yeni yöntemler, bakış açıları, düşünce sistemleri ile metodolojiler üretmeye ve denemeye başladılar. 1990’lı yıllara geldiğimizde internetin de icat edilmesiyle birlikte iletişim ve bilginin üretim hızı da gün geçtikçe arttı

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: DEĞİŞİM YÖNETİMİ
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş