Afet ve Kriz Dönemlerinde Uzaktan Çalışan Bir Ekibi Yönetmek

10 Kasım 2021, Çarşamba

PwC'nin 2021 küresel kriz anketine katılanların yüzde 95'i, kriz yönetimi planlarının ve yeteneklerinin "iyileştirilmesi gerektiğini" söyledi. Katılımcıların sadece yüzde 35'i planlarının koronavirüs pandemisiyle "çok alakalı" olduğunu bildirdi. Yine de bu eksikliklere rağmen, çoğu şirket Covid-19'un ofisleri ve satış yerlerini kapatmasına neden olduğu 2020'de yeni bir iş düzen...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş