Yeni Pazarlama

Temmuz-Ağustos 2014

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

Gazeteciler olarak son 10 yılda sayısız makale yazdık, teknolojinin gelişmesi ve iş süreçlerine etkileri hakkında. Çoğu zaman bu makaleler günün gerçeklerinin ötesinde bir dönemin senaryosunu çiziyordu. Öyle ki bazı alanlarda 10 yıl önce yazdıklarımız bugün yeni yeni hayata geçiyor. Önemli olan işte bu “hayata geçiş” döneminin başlamış olması. Zira bugüne dek altyapısı hazırlanan her kavram çok yakında gerçeğe dönüşecek. İş dünyasının yapısı ve bağlamı hiçbir zaman olmadığı kadar derin...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş