Daha fazla içerik için

Spor salonuna giden insanların asıl hedefi, spor aletlerine veya özel eğitmenlere erişim sağlamak değil forma girmektir. İnsanların doktora veya hastaneye gitmesinin temel nedeni reçete yazdırmak, muayene olmak veya tedavi amaçlı prosedürler almak değil iyileşmektir. Benzer şekilde, öğrencilerin üniversiteye gitmesinin ardındaki temel motivasyon da çok sayıda kitaba sahip olmak, ödevlerini ve sınavlarını profesörlere kontrol ettirerek iyi notlar almak veya sınıf ortamında üniversite deneyimi yaşamak değil, bir konuda beceri ve uzmanlık kazanarak kariyer sahibi olmaktır.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş