Vaka Çalışması: Zorba Bir Yöneticiyle Nasıl Başa Çıkılır?

Ocak 2022

Daha fazla içerik için

Tepemdeki borudan bir esinti geldi ve proje yöneticisi sertifikam havada süzülüp klavyemin üzerine kondu. Ne kadar yapıştırıcı ya da selobant kullandıysam da bu sertifikayı ofisteki bölmemin duvarına tutturmayı becerememiştim. Tam o anda, ekranımda Outlook’un kendine özgü doing sesi eşliğinde bir toplantı daveti belirdi. Bir başka “acil” departman toplantısıydı. Aniden açılan e-posta sekmesi yavaş yavaş kaybolurken bir tür yılgınlık hissiyle “takviminizdeki başka bir toplantıyla çakışıyor” uyarısını fark ettim. Diğer toplantı, Finance Europe’un genel müdür yardımcısı Irving ile uzun süredir ertelediğim görüşmemdi.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş