Hayatımız İş: Hakan Bulgurlu

Ocak 2022

Daha fazla içerik için

Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu, Everest tırmanışına hazırlık için öncelikle Arjantin’de Güney Amerika’nın en yüksek dağı Aconcagua’ya tırmanıyor. Daha sonra Everest’te geçireceği sürece alışmak, dayanıklılığını artırmak için antrenmanlar yapıyor, beslenmede değişikliklere gidiyor hatta tırmanışın birkaç hafta öncesinde evinde özel bir çadırda yatarak uyku düzenini dahi koşullara uyarlamaya çalışıyor... Bulgurlu, tüm bu serüvenini öncesi ve sonrasıyla yeni kitabı Tehlikeli Tırmanış’ta bizlerle paylaşıyor. Okuyucu kitapta bir yandan tırmanış hikayesini dinlerken bir yandan da Bulgurlu’nun daha önce bulunduğu yerlerin iklimi, ekonomisi ve doğası üzerinden iklim değişikliği, azalan canlı türleri, aşırı avlanma ve mikroplastik gibi günümüz sorunlarına rakamlar ve hikayelerle tanık oluyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş