Fikrinizi Yöneticilerinize Nasıl Daha İyi Pazarlarsınız?

Ocak 2022

Daha fazla içerik için

Justyna Stasik

MÜKEMMEL BİR FİKRİNİZ var. Belki şirketinizde maliyetleri önemli düzeyde düşürecek bir ürün düzeltmesi, belki ekibinizin üretkenliğini artıracak bir süreç değişikliği ya da olası bir krizi engellemek için yaptığınız bir plan… Ancak önünüzde bir engel var: Patronunuza bu konuyu nasıl açacağınızı bilmiyorsunuz ya da daha kötüsü, bir kez denediniz ve üstlerinizin ilgisini çekme konusunda başarılı olamadınız.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş