Veri Temelli Çeşitlilik

Nisan 2022

Daha fazla içerik için

Şirketler operasyonlarını iyileştirme, tekliflerinin kapsamını genişletme ya da müşterilerle bağlantı kurma konularında eksik kaldıklarını fark ettiklerinde genellikle ulaşmak istedikleri noktayı tarif eder, bununla ilişkili metrikler belirler ve bu metrikler hedefe doğru ilerleme sağlandığını gösterene kadar çeşitli stratejiler denerler. Bu işe yarayan bir taktiktir ve işletmeler gerçekten önemsedikleri her sorunda bunu kullanırlar. Hatta “Neye değer veriyorsak onu ölçeriz” sözü buradan gelir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş