Vaka Çalışması: Lüksü Sürdürmek mi Yoksa Markayı Büyütmek mi?

Ekim 2020

Daha fazla içerik için

Gaspard de Sauveterre, malikanesinin yan girişinden çıkarken soğuktan titredi. Eylül’ün son günleri hâlâ ılık olsa da sonbaharın yaklaştığını hissedebiliyordu. Fransa’nın Bordeaux bölgesinde şarap üreten ünlü bir mülk olan Château de Vallois’nın 75 yaşındaki sahibi, yıllardır aşina olduğu o heyecanı içinde hissetti. O ve ekibinin tüm yıl boyunca çalıştığı mevsim gelmişti; bugün yarın ünlü satıcılar o ünlü hasat çanını çalacaktı. Üzüm bağlarında bir ritüel haline getirdiği sabah yürüyüşüne başlamak için uzun, bakımlı patikadan, ferforje kapılardan geçerek adımlarını hızlandırdı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KARAR ALMAK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş