Hayatımız İş: Ebru Baybara Demir

Ekim 2020

Daha fazla içerik için

Ebru Baybara Demir şef kimliği ile sosyal etki yaratma misyonunu harmanlamış ve gerek tarımı iyileştirmek gerek Mardin’de turizmi canlandırmak gerekse kadınların potansiyelini ortaya çıkarmak amacıyla 20 yıldır çok değerli projeler yürütüyor. Basque Culinary World Prize 2017 ve 2018’de dünyanın en iyi 10 şefi arasına giren, hikayesiyle Japonya’daki balıkçı kasabalarında ilham yaratan Demir başarısına katkı sağlayan unsurları, çeşitliliğin önemini, sosyal gastronomiyle oluşturulabilecek değeri ve çok daha fazlasını HBR Türkiye’ye anlattı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş