Vaka Çalışması: Dürüstlüğün Bedeli

Ağustos 2019

Daha fazla içerik için

Bir CHRO yenilgiyi kabul mü etmeli? Circale Corporation’ın İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Nils Ekdahl, öğle yemeğine giderken genel merkez binasının içinde CFO Anita Fierst’le karşılaştı. Fierst heyecanla “Konuştuğumuz kesintileri uygulamalıyız” dedi. Asya seyahati hakkında laflama havasında olmadığı belliydi. “Dün gece uçakta organizasyon şemamıza bakıyordum” diyerek sözlerine devam etti: “İki yeni satın almadan sonra aynı işi yapan iki departmanın varlığı savunulamaz. Hemen sinerji yaratmaya başlamalıyız.”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş