Hayatımız İş: Robert Kapilow

Ağustos 2019

Daha fazla içerik için

Kariyeri boyunca birçok başarıya imza atan ve sayısız ödül kazanan Maestro Robert Kapilow, besteleri ve sunumlarıyla ABD’nin önde gelen orkestra şefleri arasında yer alıyor. Gençliğinden beri toplulukları kompozisyonlarına dahil eden Kapilow, yakın zamanda Odgers Berndtson tarafından düzenlenen Bir Gün CEO etkinliği kapsamında Türkiye’deki CEO’lar ve genç yeteneklerle buluştu. Müziğin gücünden yararlanarak iş dünyası ve sanat arasında köprüler kuran ünlü Maestro klasik müziğe getirdiği yeni solukla iş dünyasına ilham oluyor…

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: EKİPLERİ YÖNETMEK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş