Vaka Çalışması: Çantada Keklik Derken Gelen Fiyasko

Nisan 2022

Daha fazla içerik için

Yazlık takım elbisesinin altında ter içinde kalmış olan 29 yaşındaki Drew Mobley saatine baktı. Kavurucu bir öğleden sonra saat 3.45 olmuş, şirketin CEO’su Tibal Fisher epey gecikmişti. Drew alışveriş merkezinin girişinin önünde yarım saatten fazladır bekliyor, önünden geçen her siyah limuzinde yüreği ağzına geliyordu. Wall Street Journal muhabiri çoktan üst kattaki mağazaya geçmiş, muhtemelen bekletildiği için bozulmuştu. Drew’un kalbi az ileride çalışan havalı çekiç gibi gümbürdüyordu.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş