Hayatımız İş: Itır Erhart

Nisan 2022

Daha fazla içerik için

Itır Erhart’tan birkaç cümle ile söz etmek çok zor… Uzun yıllardır sivil toplum alanında sayısız çalışma yürüten Itır Erhart 2o08 yılında bir sosyal girişim olan, bireysel ve kurumsal koşucuların spor faaliyetleriyle sivil toplum kuruluşlarına kaynak yaratılan Adım Adım’ı, daha sonra 2016 yılında ise STK’lar ile bağışçıları şeffaflık ve hesap verilebilirlik altında buluşturan Açık Açık Derneği’ni kuruyor. Aynı zamanda Bilgi Üniversitesi Medya Bölümü’nde toplumsal cinsiyet, insan hakları, medya gibi alanlarda dersler vermeye devam eden Erhart, sivil toplum alanında daha birçok projenin içinde farklı roller üstlenmeye devam ediyor. Tüm bunların yanı sıra aşk, koşu, sanat, sosyal girişimcilik gibi konulara değindiği, okuyanlara ilham olacağına inandığım Koşaradım kitabı ise yakın zamanda raflarda yerini aldı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş