Dijital Dönüşümle Fark Yaratmak

Mayıs 2022

Daha fazla içerik için

Dijitalleşmeye yönelik yatırımlara büyük bir enerji harcanırken iş dünyasının odağında bu yatırımların geri dönüşünü bir an önce alabilmek, bunun da ötesine geçip dijital dönüşüm ile fark yaratabilmek var. Başarılı bir dijital dönüşüm ise pek çok farklı bileşenden oluşuyor. Bugün organizasyonlar sadece teknolojik altyapıyı güncellemenin dijital dönüşüm anlamına gelmediği konusunda hemfikir. Şirketlerin dijital olgunlukları, çalışanlarının teknolojik kabiliyetleri, finanstan insan kaynaklarına kadar her departmanı dönüşüm yolculuğunun bir parçası haline getirebilmeleri son derece kritik. Dijital dönüşümü avantaja çevirebilmek önümüzdeki süreçte organizasyonların yönetmesi gereken en önemli meydan okumalardan biri olarak karşımızda duruyor. Dönüşümün başarısı, liderler veya teknoloji departmanlarınca dikte edilmesine değil, tüm çalışanlarca içselleştirmesi yani demokratikleşmesine bağlı olacak.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş