Vaka Çalışması: Boyunuzu Aşan Bir Terfi ile Uğraşmak

Şubat 2021

Daha fazla içerik için

Dan Sestak, iş dünyası bölümünün ikinci sayfasındaki makaleyi tekrar gözden geçirdi; baş ağrısı giderek şiddetleniyordu. Başlıkta “NutriSelect CEO’su Michael Botolph’un kalp krizinin üstünden üç ay geçti, halefinin becerileri ise hâlâ sorgulanıyor” yazıyordu. “Kulislere göre 43 yaşındaki yeni CEO Daniel Sestak, dümeni etkin bir şekilde devralma deneyiminden ve vizyonundan yoksun.” Yazı, şirketin finansal durumu hakkında endişe verici ayrıntıları da ortaya koyuyordu. Durum, göründüğünden daha sarsıcı biçimde betimlenmişti.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş