"Temel Öncelik Fark Yaratabilmek"

Şubat-Mart 2016

Daha fazla içerik için

Şirketlerin genel olarak en zorlandığı temel konu: Fark yaratmak. CEO’dan bugün beklenilen; kurumlarını yarınlara hazırlayarak rekabetçi iş ortamında şirketlerini sağlıklı bir şekilde ayakta tutabilmeleri. Bu; hem finansal, hem kültürel, hem müşterileriyle olan diyaloglarını yarınlara hazırlayabiliyor olmaları ile mümkün. KoçSistem Genel Müdürü Mehmet Nalbantoğlu CEO’ların değişen rolünü, karşılaştırkları zorlukları ve bu ortamda nasıl başarılı olabileceklerine dair görüşlerini...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş