Daha fazla içerik için

Curtis Steinback

“YOK ARTIK! SAÇMALIĞIN DANİSKASI!” Hayır, bu bir Quentin Tarantino filminden alıntı değil; Soru & Cevap sitesi Quora’da Stanford profesörü Jay Wacker’ın son zamanlarda adı lekelenmiş TEDx konuşması “Vortex-Based Mathematics”e cevabı. Üyelerden biri, “Randy Powell, 2010’daki TEDxCharlotte konuşmasında gerçekten bir şey anlattı mı, yoksa tamamen saçmaladı mı?” diye sordu. Deneysel parçacık fizikçisi Wacker net konuştu: “Ben, onun kenara attığı terimlerin çoğunun teknik anlamlarını kullanan...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş